Hizmetler

News kayıt konusunda neler sunuyoruz?

-) Google News Kayıt

-) Yandex News Kayıt

-) Yahoo News Kayıt

-) Bing! News Kayıt

Gibi tüm arama motorlarına özel şekil de News kayıt hizmeti sunuyoruz bu hizmetlerimiz arasında sıfırdan haber sitesi projenizi alıp hitlendirmekten tutun sıfırdan alınan siteyi tüm kayıtları yapılmış şekil de teslim etme şeklinde de paketler hazırladık.

Örn.

Dmoz kaydınızı yerine getirerek otoriteler arasında yer almanızı sağlarken, Alexa ‘da düşüşünüzü sağlayıp sizleri gerçek kullanıcılara doğrudan trafik ile giriş yapan sitenizi takip eden insanlara ulaştırıyoruz..

Bunların yanı sıra Türkiye de adını duyurmak isteyen Haber sitelerine, SEO, Sosyal Medya ve SEM konuların da yalnızca haber sitelerine özel kurulan stratejilerimiz ile yardım ediyoruz..

400.000 üzeri hit bulunduran kayıtlı referanslarımız arasında yer almak ve bu iş’i Türkiye de en iyi yapanlardan biri olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Skype: R10sonokey

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>